0
Knygos

Ydingas ratas. Sarah PINBOROUGH

Žinot ką, nusprendžiau, kad grožinės literatūros kūrinių apžvalgas nuo šiol rašysiu trumpesnes. Nematau reikalo smulkiai aprašinėti siužetą,  nesu literatūros kritikė, o ir jums, tikiu, bus patogiau skaityti trumpus ir konkrečius įrašus.
Psichologinėms knygoms šios taisyklės netaikysiu.

Šįkart apie knygą “Ydingas ratas”
Tikrai rekomenduoju ją paskaityti psichologinių trilerių mėgėjams. Tai meistriškai aprašyta ir iki smulkmenų apgalvota istorija apie keistą santykių trikampį.

Administratorė Luiza įsimyli psichoterapeutą, kuriam dirba. Gana greitai tampa jo meiluže ir… geriausia to vyro žmonos drauge. Santykiai ne visai normalūs. Luiza negali nutraukti santykių nei su vienu, nei su kitu ir baisiausiai kankinasi. Gana greitai prasideda keisti dalykai…
Autorei aprašant Adelę (meilužio žmoną) atrodo, kad ji patekusi į smurtautojo nagus ir išnaudojama. Stebint Deividą (meilužį) mąstai, ar tikrai viskas būtent taip? O gal neadekvati jo žmona?

Taip ir sukasi visa istorija – Luiza pasineria į nesveikus santykius ir melą, nepajėgia sustoti, kol pasiekiama riba. Lygiagrečiai su dabartimi vis pasakojama apie Adelės praeitį, kuri kuo toliau, tuo kelia daugiau klausimų. O dar čia pasakojama apie mistinį sąmoningąjį sapnavimą

Viskas susieina į smegenis išnešančia knygos pabaigą, kur galiausiai paaiškėja, kas yra kas ir istorija baigiasi. Knygos pabaiga mane pribloškė, o paskui parbloškė ir vėl. Kaip pasakytų mano viena draugė – knygos pabaiga šizofreninė :)) Gerai tai ar ne, pasakyti sunku.

Knyga man patiko, veikėjai įtikinami, viskas iki smulkmenų pagalva ir aprašyta taip, kad skaitant sunku atsiplėšti. Pabaiga man nelabai patiko, bet knyga tikrai verta skaitymo ir komplimentų.

Tai tiek

Jums dar gali patikti:

Komentarų nėra

    Jūsų komentaras: