0
Knygos

TU. caroline kepnes

O dievai! Perskaičiau šią knygą per kelis prisėdimus. Nors pradžia nekabino, vėliau įsitraukiau ir skaičiau su vėju. Perskaičius, žinoma, susigundžiau užmesti akį ir į serialą. Pirmąjį sezoną žiūrėjau persukdama serijas, antrąjį stebėjau lėčiau ir jau be jokių persukiojimų. Patiko, visai fainai.

Kalbant apie knygą – ji paprasta, bet tikrai ne prasta. Man patiko, nors momentais atrodė, kad viskas per daug ištempta, per daug smulkmeniška ir per daug kalbų apie putytes, penius ir masturbaciją.

Trileris parašytas pirmuoju asmeniu. Istoriją pasakoja senoviniame knygyne dirbantis gražuolis Džo, kuris įsimyli klientę Bekę. Nuo pirmų akimirkų vaikis nusprendžia, kad Bekė laido jam užuominas ir flirtuoja, tad nuo kreditinės kortelės nusižiūrėjęs jos vardą ir pavardę ima ieškoti informacijos apie merginą internete. O apie Bekę informacijos plačiuose vandenyse per akis – vaikeli laikykis!
Džo pradeda ją sekti ir stebėti, po truputį pora iš “friends zone” pereina į romantiškus santykius, bet ne viskas auksas, kas auksu žiba. Džo elgiasi kaip maniakas ir pridaro protu nesuvokiamų dalykų, kad tik Bekę turėtų šalia. Beke, aišku, apie tai nė nenutuokia.

Jei trumpai, knyga “Tu” yra apie toksiškus santykius ir interneto įtaką mūsų gyvenimams.

Labai patiko skaityti istoriją iš Džo perspektyvos ir pamatyti, kas darosi jo galvoje.
Faina knyga. Nepavadinčiau jos literatūros šedevru, bet, jei mėgstate psichologinius trilerius – pirmyn! Tai lengvas ir pagaulus kūrinys keliems smagiems vakarams.

Galvoju reikia vėl sugrįžti prie vertinimo žvaigždutėmis, tad šįkart penkių balų sistemoj skiriu 4.

O jūs ar skaitėte?

Jums dar gali patikti:

Komentarų nėra

    Jūsų komentaras: