0
Knygų apžvalgos

Sadistas. Asta padagaitė

PAGALIAU keliu apžvalgą ir ne šiaip apie kokią skystalinę, bet tikrai kietą knygą 💪
Tai istorija apie moterį, kuriai gerokai per trisdešimt – ji sėkminga, graži ir talentinga, bet meilės fronte vieniša. Netikėtomis aplinkybėmis ji susipažįsta ir romantinius santykius užmezga su nuo pirmų akimirkų įtartinu ir buitiškai tariant “marozišku” vyruku. Vilijos instinktai rėkia bėgti šalin, visi ženklai skalambija pavojaus aliarmus, bet ji, išrankioji dama, kažkodėl pasilieka. Vėl ir vėl.

Aš nepasakosiu, kas vyksta jų santykiuose, bet turbūt numanote, apie ką eina kalba. Autorė romaną kūrė semdamasi patirties iš artimos aplinkos ir keletos moterų istorijų. Ir tikrai, tik savo akimis tai matęs bei patyręs žmogus, gali viską aprašyti taip įtikinamai ir realistiškai.

Turbūt beveik visi mes savo aplinkoje turime nesveikų santykių pavyzdžių, bet ne visi žinome, kas išties vyksta aukos galvoje. Kraupstame, bet nesuvokiame, kodėl moterys prisiriša prie siaubūnų? Kodėl leidžiasi suplakamos su šūdais šimtus kartų? Kodėl atleidžia, nors akivaizdu, kad tai kartosis? Romanas leidžia pažiūrėti į tokius santykius iš arčiau.

Knyga baisi, bet gera. Ir nors skaitymo pradžioje man buvo sunku įsivažiuoti, vėliau negalėjau sustoti. Baisėjausi ir pykau. Ir ne tik ant agresorius, bet ir aukos. Buvo tiek jausmų, kad ojojojoj!

Mano reziume – aš sakau bravo. Man patiko, nors tikrai nežinau, kaip susiskaitytų žmonėms, kurių gyvenimuose visuomet buvo tik šviesa.

Vienintelė pastaba, kurią galiu pasakyti – jei autorė būtų skyrusi daugiau dėmesio papasakoti apie Vilijos ir Kristoforo vaikystę (apie jo praeitį neužsiminė) ir kaip susiformavo jų asmenybės, turbūt būtų dar geriau.

Tai tiek,
Vistiek duodu 5 balus iš 5, tik informuoju, kad silpnesnių nervų skaitytojus gali šokiruoti.

O jūs ar skaitėte?

Kviečiu draugauti Instagram, kur kelių dar daugiau tekstų:
https://www.instagram.com/rasa.raso/

Jums dar gali patikti:

Komentarų nėra

    Jūsų komentaras: