0
Mintys

RAŠLIAVOS: Apie TIKSLUS ir jų teisingą išsikėlimą

????????Jau 8 metus naujųjų išvakarėse kartu su vyru traukiam naujas užrašų knygas ir jose surašom savo tikslus kitiems metams. O paskui skaitom, kas „išsipildė“ iš paskutiniojo sąrašo.

Pirmus kartus rašėm „belenkaip“, vėliau ėmiau šia tema domėtis giliau, tad rašyti ėmėm rimčiau, o ir rezultatai metų gale džiugino labiau ???????? Šiandien pasidalinsiu info, kaip paprastai ir veiksmingai išsikelti tikslus. Tai nėra kažkoks tai mano „know how“, o tiesiog surinkta ir praktiškai išbandyta teorija. Labiausiai šia tema „pasikausčiau“, kai gyniausi koučerės sertifikatą. Galit sakyt, ką norit, vadinti tai magija, šamanizmu ar kokiu kitu durnizmu, bet teisingas tikslų išsikėlimas ir vizualizavimas tikrai tikrai padeda priartėti prie savo svajonių ????

Taigi pradedam. Jums reikės popieriaus arba užrašų knygos ir rašiklio. Aš rašau į užrašų knygą, o vėliau perrašau ant didelio lapo, kurį kabinu ant sienos (kad tikslai badytų akis).
Rekomendacijos būtų tokios:
✔️Rašykite tikslus esamuoju laiku arba taip, lyg tai būtų įvykę – pvz. Aš parašiau knygą, kuri labai skaitoma.
✔️Tikslai turi būti konkretūs ir išmatuojami (rašykite tikslius skaičius, datas, pinigų sumas ir t.t.) – pvz. Aš susitaupiau 10 000 eur.
✔️Tikslus rašykite tik sau – čia turiu omenyje, kad negalite svajoti ir kelti tikslų už savo vyrus, vaikus, kaimynus, kolegas ir pan.
✔️Tikslai turi būti tik teigiami – pvz. tikslas „aš nebeėdu tiek daug daug saldumynų“ yra neteisingas. Galvokite apie teigiamą dalyką t.y. kuo pakeisite įprotį valgyti saldumynus. Mano atveju tai bus „Aš sveikai maitinuosi, valgau daug vaisių, sveikus saldumynus ir džiovintų vaisių“.
✔️Tikslai turi būti realūs – visuomet svajokite apie daugiau, bet įjunkite sveiką protą.

Na kaip ir viskas. Beje, nuotraukoje užfiksavau labai gerą knygą metų pradžiai #įpročiogalia
Jei dar neskaitėte, būtinai tai padarykite. Labai lengvai skaitosi! Viska knygoje pateikiama info patvirtinta tyrimų, tad skaitinys rimtas.

Viskas, lekiu maišyt mišrainės! ????

O jūs papasakokite, ar turite tradiciją kelti tikslus naujiems metams? ????

Jums dar gali patikti:

Komentarų nėra

    Jūsų komentaras: