0
Mintys

Valiooo!!! Pirmasis įrašas

O kad žinotumėt, kaip ilgai ir nuobodžiai audžiau mintį pradėti rašyti savo tinklaraštį. Noro buvo daug, bet kiekvieną kartą pasižiūrėjus į kitus šaunius, žinomus “blogerius”,  iškart nusvirdavo rankos. Ar sugebėsiu rašyti taip pat gerai, įdomiai, įtraukiančiai? Ar tikrai turėsiu tam laiko? Ką reikės daryti, jei nusvirs rankos, ims trūkti motyvacijos? O jei apskritai pritrūksiu temų? O jei niekam nebus įdomu?

Žodžiu vidinis kritikas uoliai darė savo juodą darbą metų metus… ir nors vidinis balsas vis liepdavo nenusišnekėti ir tiesiog pradėti, aš vis delsiau. Bet, kaip matot, išmušė valanda, kai nusprendžiau pradėti. Kol viduje kunkuliuoja motyvacija ir energija, skubu rašyti… puikiai žinau, kaip greitai ta mistinė motyvacija gali pabėgti, na, o jei jau pradėsiu – nebebus kelio atgal. Šia džiugia gaida ir pradedu 😉

Beje, trumpai apie mane:

Esu Rasa, man 32-eji. Mano gimtasis miestas yra Klaipėda, bet jau beveik dešimtmetį gyvenu Vilniuje, kurį myliu labiau už visus pasaulio miestus. Esu dvejų berniukų mama, lektorė, “koučerė”, gamtos mylėtoja. Nuo paauglystės domiuosi psichologija ir saviugda, iki šiol skaitau daug knygų. Pradėjau (kaip ir daugelis) nuo populiariosios psichologijos, vėliau ėmiau skaityti ir mokslinę literatūrą. Be to, kad skaitau, vedu mokymus, “koučinu” žmones.

Gyvenimas susiklostė taip, kad ilgą laiką dirbau labai įdomius, įvairius darbus. Iš pradžių klientų aptarnavimas, vėliau pardavimų sritis, tuomet daug kūrybinio darbo su internetiniais projektais, socialiniais tinklais… galiausiai pasirinkau mokymų sritį ir pasukau lektoriavimo keliu. Šiuo metu mano darbas ir gyvenimas yra stipriai susijęs su saviugda. Kadangi (kaip jau minėjau) visą gyvenimą rašiau ir rašau, nusprendžiau, kad laikas visas mintis ir skaitytas knygas sudėti į vieną vieną. O gal kažkam bus įdomu ir naudinga?

Šiame bloge aš:

  • (Ap)rašysiu skaitytas vertingas knygas (žinau, kiek daug knygynuose yra šlamšto, tad galėsite būti tikri, jog nesiūlau kvailo pops’so);
  • Dalinsiuosi istorijomis, mintimis.

Tiek rašant, tiek skaitant mane labiausiai traukia „sunkesnės“ temos (priklausomybės, depresija, vaikystės traumos) bei psichologiniai dalykai (saviugda, asmeninis tobulėjimas, vaikų ugdymas ir pan.).  Taigi šiame tinklaraštyje viskas daugiau mažiau suksis apie minėtus dalykus. Tikiuosi jums bus taip pat įdomu, kaip ir man.

Tai tiek,

Tikiuosi draugausim
Rasa

 

Jums dar gali patikti:

Komentarų nėra

    Jūsų komentaras: