0
Knygos

KNYGA: Žmogus, kuris norėjo būti laimingas

zmogus kuris norejo buti laimingas

Po šiokios tokios pertraukos (atostogavau) skubu pristatyti puikią, ypač lengvai skaitomą knygą, kurios autorius yra Laurent Gaunelle. Jį turėtumėte žinoti, jei skaitėte “bestseller’iu” tapusią knygą “Dievas visada  keliauja incognito”. Laurent yra asmeninio tobulėjimo specialistas, o jo knygos – sielą atgaivinantys romanai, kuriuose apstu psichologijos. Mano pažintis su šiuo autoriumi prasidėjo būtent nuo “Dievas, kuris keliauja incognito”. Perskaičiau ne vieną jo knygą ir labai tuo džiaugiuosi. Jei ieškote kažko tarp romano ir psichologinės knygos, drąsiai rinkitės šio autoriaus knygas.

Kūrinys, kurį pristatau, neva paremtas “tikrais įvykiais”. Tiesa tai ar ne, visai nesvarbu. Knyga tikrai puiki ir atgaivinanti. Rekomenduočiau ją pavargusiems nuo kasdienybės, pernelyg užsisukusiems darbuose bei rūpesčiuose, norintiems prasmingo ir kartu lengvo skaitinio sielai. Man knyga labai patiko, po psichologinių knygų maratono tai buvo kaip gaivus kokteilis karštą dieną. Toks sakyčiau, tikras saulės spinduliukas.

Istorija sukasi apie vyruką, kuris ilsisi Balio saloje. Jis toks kaip tu ir aš, pavargęs, kartais pesimistiškas ir savikritiškas, kartais svajojantis ir laimingas… Dirba mokytoju, tad atostogos jam puiki proga atitrūkti nuo kasdienybės. Paskutiniosiomis kelionėmis dienomis jis sumąsto aplankyti vietos žiniuonį, kuris garsėja ypatinga išmintimi. Vyrai kalbasi ir diskutuoja apie gyvenimą, pagrindinis herojus ieško rakto į laimę, prisimena užmirštas svajones, žiniuonio paskatintas daro šiokias tokias užduotis ir ieško savęs.

Šioje knygoje ypač lengvu stiliumi pateikiama paprastutė, bet teisinga filosofija  apie laimę. Autorius šneka apie įpročius ir ribojančius įsitikinimus taip nušviesdamas herojaus gyvenimo patirtį visai kitomis spalvomis. Čia taip pat kalbama apie baimes ir kompleksus bei tai, kad ne visuomet pasaulį matome tokį, koks jis yra. Žodžiu puiki knyga, imkit ir skaitykit. Pažadu, kad patiks.

P.S. Knygele plonytė, tad lengvai ir greitai susiskaitys tiek pradedančiajam, tiek įgudusiam skaitytojui. Puikus pasirinkimas atostogoms ar dovanai.

KNYGOS PAVADINIMAS: Žmogus, kuris norėjo būti laimingas
AUTORIUS: Laurent Gounelle

Knygą nusipirkti galite:
https://www.knygos.lt/lt/knygos/zmogus-kuris-norejo-buti-laimingas-2015/

Rasa

Jums dar gali patikti:

2 Komentarai

 • Atsakyti
  TheGirlOfNature
  2018 16 liepos paskelbta 18:24

  Aš irgi norėčiau pabendrauti su žiniuoniu. Įdomu ką man pasakytų ????

 • Atsakyti
  Rasa
  2018 18 liepos paskelbta 8:42

  Aš irgi neatsisakyčiau 😉

Jūsų komentaras: