0
Knygos

KNYGA: Žinau, kas tu esi

Kas skaitė “Kartais aš meluoju”, puikiai žino knygos autorę Alice Feeney. Vieniema knyga labai patiko, kitiems pasirodė nuobodi. Aš buvau iš tų, kurie skaitymu mėgavosi ir dėl šios priežasties net susiginčijau su drauge, kuri aršiai įrodinėjo, kad buvo nuobodu ir per daug miglota. O man patinka migla ir paslaptys, kartais mėgaujuosi ir ne itin greitais siužetais. Jie tikrai nėra būtini, kad kūrinys įtrauktų… Na, bet šį kartą apie kitą Alice knygą “Žinau, kas esi”. Susiviliojau dėl sėkmingos pirmosios pažinties su autore ir aprašymo, kuriame buvo minimi žodžiai trileris ir pamėtyta užuominų apie paslaptis.

Apie ką gi ši knyga?

Ji apie Eimę, sėkmingą aktorę, kuri, deja, apie save taip tikrai negalvoja. Eimės darbas yra meluoti žiūrovams ir jau tai puikiai sekasi. Filmavimo aikštelėje moteris tampa kitu žmogumi ir, regis, gyventi sukurtuose pasauliuose jai mieliau nei realybėje. Eimė turi paslapčių (tai suprantama ir iš knygos pavadinimo), kurias žino tik pati, na ir… dar vienas žmogus.

Vieną dieną mįslingai dingsta jos sutuoktinis. Kriminalistai įsitikinę, kad Eimė kažką tikrai žino, bet ji nė neįtaria, kas galėjo nutikti. O gal įtaria? Gal žino, bet pasąmonė bandydama ją apsaugoti slepia tiesą? Nuo dingimo akimirkos knygos herojei po truputį “važiuoja” stogas, o ji pati bando save ir nutikusį įvykį mažais gabaliukais surinkti į vieną “krūvą”. Net, jei ji ir prisidėjo prie vyro dingimo – nuoširdžiai nieko neprisimena.

Šalia dabarties įvykių knygos autorė pasakoja ir apie spalvingą Eimės vaikystę. Spalvingą blogaja prasme. Apie vaikystę pasakojama ne šiaip sau – ji suformavo  moters charakterį ir baimes. O dar ją persekioja kažkoks žmogus. Tas pats, kuris vienintelis be Eimės žino, kas ji iš tiesų yra.

Trumpai tariant – tai lengvas trileris apie paslaptis su ypač netikėta ir visiškai nenuspėjama pabaiga. Knygą perskaičiau greitai ir lengvai. Vertinu ją 3 balais 5. Jau skolinau ją vienai draugei, kuri perskaičiusi parašė “Freaky shit”, o jei lietuviškai – jai patiko. Dėl to “freaky”, skaitykite ir sužinosite.

O gal jau skaitėte?

Jums dar gali patikti:

Komentarų nėra

    Jūsų komentaras: