0
Knygos

KNYGA: Nepataisomas romantikas

nepataisomas romantikas

Meilės dienos proga knygą apie nesveiką meilę ❤

Šv. Valentino dienos šiaip jau nešvenčiu, nes esu visai neromantiška. Šios dienos aš labiausiai laukdavau vaikystėje ir paauglystėje. Mokykloje stovėdavo meilės paštas ir aš, kaip ir dauguma mergaičių, laukdavau tikėtų ir netikėtų meilės prisipažinimų. Na ir šiaip, būdavo smagu vaikščioti apsiklijavus širdelėmis. Šiandien, beje, labai pasidžiaugiau kai sūnų darželyje mergaitės pasitiko su tomis pačiomis lipniomis širdelėmis kaip ir mano vaikystėje ????

Tai va, šventės šventėmis, o aš apie rimtus reikalus. Noriu jums papasakoti apie naujai perskaitytą knygą. Ji, kaip jau supratote, apie meilę, bet ne apie tą romantišką, o kitokią – pataloginę ir liguistą. Knygą parašė psichoterapeutas – vyras. Įprastai vyrų psichoterapeutų rašymo stilius būna labai sausas ir nuobodus, bet šios knygos rašymo stilius toks fainas, kad kelis kartus net susijuokiau. Ir visai nesvarbu, kad nagrinėjamos tokios sunkios temos.

Knygos autorius pasakoja savo klientų istorijas. Su kiekviena istorija pateikia daug vertingos psichologinės informacijos apie psichines ligas, patalogijas, tyrimus, gydymą ir kt. Knyga tikrai rimta ir ne iš piršto laužta. Skaitosi įdomiai ir sakyčiau visai lengvai. Man buvo ypač įdomu paskaityti apie pataloginius pavyduolius, taip pat “suvalgiau” istoriją apie vieną pusamžę moterį, kuri netikėtai įsimylėjo savo odontologą ir įtikėjo, kad jis karštai myli ją, nors vyriškis visais įmanomais ženklais rodė, kad nepageidauja su ja bendrauti. O dar ten buvo juokingai “baisi” istoriją apie vieną sektantą, kuriam dėl tam tikrų pažiūrų ir sekso bado taip pasimaišė protas, kad jis vos nenužudė mylimosios.

Žinot, kas įdomiausia – o gi tai, kad daugumoje tu istorijų visai paprasti žmonės ir, autoriaus nuomone, jų vietoje gali atsidurti betkas iš mūsų. Nes niekas, nič niekas nėra apsaugotas nuo išprotėjimo.

“Kai įsimylime – flirtuojame su beprotybe” sako autorius. Ši frazė turbūt puikiai nupasakoja apie ką sukasi visa knyga. Skiriu 4 balus iš 5 ir rekomenduoju visiems, turėjusiems keistus santykius, taip pat tiems, kurie buvo tokių santykių liudininkai.

O dabar pasidalinkit, ar tikit, kad nuo meilės galima išprotėti?

KNYGOS PAVADINIMAS: Nepataisomas romantikas
AUTORIUS: Frank Tallis
KUR GALIMA NUSIPIRKTI: https://www.vaga.lt/nepataisomas-romantikas

Jums dar gali patikti:

Komentarų nėra

    Jūsų komentaras: