0
Knygos

KNYGA: Mothers who can’t love. A healing guide for daughters

Tai knyga moterims, kurios iki šiol jaučiasi prastai bendraudamos su savo motinomis. Žodyje “prastai”, telpa kaltė, stiprus gailesčio ir per didelis atsakomybės jausmas, taip pat baimė, nerimas, pyktis ir visi kiti nemalonūs jausmai.

Tai knyga apie motinas, kurios nemoka mylėti. Apie motinas “narcizes”, manipuliatores, nuolatines aukas, taip pat apie tas, kurios turi ar turėjo priklausomybių, nenustoja kritikuoti, kontroliuoti arba “myli” taip, kad dustate.

Jei užaugote su tokia mama, veikiausiai jūsų ryšys komplikuotas iki šiol, o širdyje daug žaizdų nuo ankstyvos vaikystės. To pasekmės – prasta savivertė, įvairios baimės, nerimas, kaltės jausmas, priklausomybės, net ligos.. Taigi knyga yra apie toksiškas motinas ir jų dukras. Pirmoje dalyje autorė (psichoterapeutė) dalinasi motinų tipais bei istorijomis iš klienčių gyvenimo, o antroje knygos dalyje jau pateiktas veiksmų planas, kuris padės suvokti, kokią žalą padarė toks ryšys ir kaip iš to išeiti. Šioje dalyje daug užduočių, kurias galėsite atlikti savarankiškai.

Tikrai įdomus skaitinys. Beje autorė yra ta pati psichoterapeutė, kuri parašė “Toksiški tėvai” bei “Toksiški uošviai”.

P. S. Knygą radau ir skaičiau per google books aplikaciją. Lietuvių kalba, deja, knygos nėra.

KNYGOS PAVADINIMAS: Mothers who can’t love. A healing guide for daughters

AUTORIUS: Susan Forward

Jums dar gali patikti:

Komentarų nėra

    Jūsų komentaras: