0
Knygos

KNYGA: Mano sesers paslaptys

mano sesers paslaptys

Mano sesers paslaptys – kūrinys apie įtemptus seserų santykius ir tarp jų tvyrančias paslaptis

Knyga suintrigavo aprašymu ant nugarėlės ir savo pavadinimu. Paslaptys man patinka, tad pasitrynusi delnus kibau į knygos skaitymą. Tikėjausi įtampos, kažkiek veiksmo ir, žinoma, jau minėtų paslapčių. Gavau ne viską, bet nesigailiu perskaičiusi šią knygą.

Apie ką gi sukasi istorija? 
Ji apie dvi seseris, kurios vis dar elgiasi kaip dvi “piemenės”. Viena jų  – Mereditė – tikra niurzga ir nuoboda. Turi mylintį vyrą ir nuostabią keturmetę dukryte. Kita sesuo – Džozi – vieniša, energinga, graži ir nuolat lendanti į dėmesio centrą. Ji, priešingai nei sesuo, yra  vieniša, gyvena nuomojamame bute su bičiuliu. Dirba pradinių klasių mokytoja.

Seserų santykiai įtempti iki begalybės. Net būdamos suaugusios moterys jos viena kitą nuolat traukia per dantį, kritikuoja ir kaltina. Santykius palaikyti padeda tik du bendri dalykai – meilė tėvams ir Meredit dukrytei. Gyvenimas taip ir banguotų toliau, jei ne artėjančios judviejų brolio mirties metinės. Jau praėjo daug metų po to, kai jis žuvo automobilio avarijoje, bet Džozi iki šiol kategoriškai vengia kalbėti apie brolį, o Meredit, kaip visuomet, moralizuoja seserį dėl jos sprendimų, minčių ir jausmų…

Šios metinės bus kitokios, nes išaiškės ilgai slėptos paslaptys ir bus atverstos visos kortos. Pasikeis seserų santykiai ir jų gyvenimai. Noras išsiaiškinti paslaptis ir skatino skaityti iki pabaigos. Labai laukiau atomazgos, kūriau savas istorijos pabaigas ir, beje, atspėjau.

Knygoje veiksmo buvo ne itin daug, o atskleistos paslaptys tikrai nenubloškė žemėn, ko aš nuoširdžiai tikėjausi. Sakyčiau, kad knyga yra ne tiek apie paslaptis, kiek apie vienos šeimos santykius, apie suaugusias mergaites ir jų tėvus, apie bandymą įtikti kitiems, pateisinti tėvų lūkesčius ir savęs apgaudinėjimą.

Asmeniškai man, kūrinys, pasirodė vidutiniškas. Skiriu jam 3 balus iš 5.
Užaugau su broliu, tad tie seseriški kaprizai kiek erzino, veikėjų charakteriai pasirodė tolimi ir nepažįstami. Bet knygą perskaičiau greitai ir visai nestrigau. Manau knyga tikrai patiktų lengvų romanų mylėtojams.

KNYGOS PAVADIMAS: Mano sesers paslaptys
AUTORIUS: Emily Giffin

PIRKTI GALITE ČIA: bit.ly/2GQNKOY

Jums dar gali patikti:

Komentarų nėra

    Jūsų komentaras: