0
Knygos

KNYGA: Kur išnyksta dingusieji

Kur išnyksta dingusieji – psichologinis trileris apie tai, kaip motina ieškojo dingusios dukters

Koks džiaugsmas po ilgo laiko sėsti rašyti knygos apžvalgą! Šįkart aš apie Emma Rowley kūrinį „Kur išnyksta dingusieji“, kuri yra visai šaunus pasirinkimas vasaros atostogoms! Čia yra įtampos, mistikos ir veiksmo – visko, ko reikia įtraukiančiai knygai.

Apie ką ši knyga? 
Pradžia net labai intriguojanti. Keitė dirba labdaros organizacijoje (panašu į mūsų „Jaunimo liniją“) skambučių operatore. Dirba ne šiaip sau – jos dukra Sofija yra dingusi, tad moteriai toks darbas atrodo prasmingas.

Sofi dingo keistomis aplinkybėmis. Paliko raštelį, kuris leidžia manyti, jog ši tiesiog pabėgo iš namų. Visgi motinos nuojauta kužda, kad kažkas šioje situacijoje yra ne taip. Jos dukra ne tokia! Įtarimai ypač sustiprėja po to, kai Sofi paskambina į pagalbos liniją ir paprašo perduoti jos tėvams, kad viskas yra gerai. Tuo metu it specialiai ragelį pakėlusi laiko Keitė. Pokalbis trunka vos akimirką, bet motinai nelieka jokių abejonių, kad ji kalbėjo būtent su savo dukra ir, kad ji tikrai papuolusi į bėdą.

Na, o po skambučio prasideda tikras detektyvas. Nors Keitė daugumai atrodo pamišusi, ši, visgi, ima kelti prisiminimus iš pelenų, ragina policiją atnaujinti paiešką ir aktyviai veikia pati – vėl ir vėl bando atgaminti įvykius, kalbina dukters draugus, ieško užuomenų siųstuose atvirlaiškiuose, kuriuose dukra prašo jos neieškoti.

Trumpai tariant, knyga yra apie tai, kaip mama ieško dukters ir bando išsiaiškinti tiesą.

Kūrinys man visai patiko, bet tikrai nebuvo iš tų, kuriuos vadinu bombomis.

Šįkart skiriu 4 balus iš 5. Nors istorija buvo įdomi, vietomis man rodėsi, kad viskas labai jau ištempta/pertempta, tad buvo kiek nuobodu. Visgi bendras įspūdis visai nieko.

KNYGOS PAVADINIMAS: Kur išnyksta dingusieji
KNYGOS AUTORIUS: Emma Rowley

Jums dar gali patikti:

Komentarų nėra

    Jūsų komentaras: