0
Knygos

KNYGA: Kartais aš meluoju

kartais as meluoju

Šiandien pristatau tikrai labai puikią knygą, kuri visai neseniai atsidūrė mano rankose. Praėjusiais metais šią knygą masiškai skaitė visi, tad mistiškas viršelis labai dažnai mirgėjo socialiniuose tinkluose. Mačiau, kad atsiliepimai geri, o autorė už kūrinį net gavusi apdovanojimą, tad susigundžiau ir aš.

Džiaugiuosi sprendimu perskaityti. Tai tikrai dėmesio vertas psichologinis trileris su iš koto verčiančia pabaiga! Perskaičiau ją greitai ir su dideliu malonumu. Trigubas WOW. Man išties labai patiko.

Taigi, apie ką ši knyga?
Istorija sukasi apie Amberę, jauną moterį, kuri “nubunda” ligoninėje ir suvokia, kad yra komos būsenoje. Ji neprisimena, kas nutiko, tad klausydamasi ją lankančio vyro, sesers ir medicinos personalo monologų ir dialogų nuotraupų, bando suprasti situaciją. Deja, bet sekasi sunkiai.

Amberė įkalinta savo kūne, bet (kaip supratote) puikiai girdi ir jaučia, kas su ja daroma. Nugrimzdusi į komą ji mėgina atgaminti įvykius iki lemtingo nutikimo bei klampinėja po vaikystės prisiminimus. Jos būsena nepavydėtina – momentais sunku atskirti tikrovę nuo fantazijų, o kartais aplanko ir tamsūs sapnai.

Knygoje gabalais aprašoma dabartis, periodas iki nelaimingo nutikimo ir vaikystė. Tai, kas atrodo aišku, vėliau ima ir pažeria daug klaustukų. Įtarimai dėl moters komos krenta visiems iš eilės, o vaikystės prisiminimai vienu metu man taip susuko galvą, kad net ėmiau dvejot, ar viską teisingai suprantu. Na, o tuo metu, kai jau pagalvojau, kad viskas čia aišku kaip ant delno – bum ir autorė padaro siužeto salto!

Jei atvirai, aš visiškai nesupratau pabaigos. Perskaičiusi kūrinį kurį laiką jaučiausi kaip reikiant pasimetusi, bet pagooglinau ir panašu, kad supratau, kur šuva pakastas.

Trumpai tariant – tai labai gera knyga. Psichodelinė, mistiška, mindfuck’inė. Jei mėgstate susuktus siužetus ir klaustukus, skaitykite, mėgaukitės, sukit galvas ir žavėkitės! Man tikrai labai patiko, tad drąsiais skiriu 5 iš 5 balų.

KNYGOS PAVADINIMAS: Kartais aš meluoju
AUTORIUS: Alice Feeney

Jums dar gali patikti:

2 Komentarai

 • Atsakyti
  Indrė
  2019 19 kovo paskelbta 13:51

  Sveiki,
  gal galite papasakoti, kaip jūs supratote šios knygos pabaigą 🙂

  Indrė

  • Atsakyti
   Rasa
   2019 22 balandžio paskelbta 8:24

   Na,manyčiau, kad herojės ex liko gyvas 🙂

Jūsų komentaras: