0
Knygų apžvalgos

KNYGA: Kaip apginti savo svajonę?

Pagaliau turiu galimybę aprašyti gerai žinomo ir visų mylimo tinklaraštininko Valtinininkas knygą “Kaip apginti savo svajonę”.
Skaičiau ją gana ilgai, po truputį. Pabaigiau skaityti vakar tad, kol mintys šiltos, skubu papasakoti “kas ir kaip”. 

Kas ypač patiko:
Jaučiasi, kad autorius  yra tikrai nuoširdžiai saviugda ir psichologija besidomintis žmogus. Knygoje begalės pavyzdžių, viskas aprašyta smulkiai ir detaliai, akivaizdu, kad Valtininkas perskaitęs daug knygų. Kelis kartus kilo mintis, kad gal jis ir kokius “koučingo” mokymus baigė, mat daug kas man buvo girdėta būtent iš tų laikų, kai sertifikavausi kaip ugdomojo vadovavimo (“koučingo”) specialistė. Valtininkas kalba apie gilius, ypač svarbius dalykus ir savo knyga kviečia sustoti bei pamąstyti apie tai, kas jums gyvenime yra tikrai svarbu bei pagaliau nuspręsti kaip išties norite gyventi.

Iš esmės kūrinys yra apie tai, kaip suvokti savo kryptį,  nusistatyti prioritetus, perkratyti savo vertybes, paanalizuoti tikruosius savo norus, permąstyti savo tikėjimą, rasti pusiausvirą, ir galiausiai, kaip imtis veiksmų.  Man labai patiko autoriaus nuomonė, kad esmė yra mėgautis pačiu procesu (nes tai ir yra didysis džiaugsmas) ir nelaukti stebuklingo nušvitimo momento. Dar labai patiko, kad nemenkas dėmesys skiriamas “stabdžių” analizei t.y. tam, kas stoja skersai kelia, kad tik nepasiektumėme savo svajonių (tai yra įvairios baimės, įpročiai ir kiti sukti dalykėliai…).

Kas šiek tiek “užkliuvo”:
Knyga gera, tikrai gera, bet man skaitėsi gana sunkokai. Manau, kad apie viską šnekama per daug smulkiai ir detaliai. Daug kas atrodė savaime suprantama ir žinoma, tad momentais pritrūkdavo kantrybės. Ir vis tik, tiems, kas neturi laiko skaityti daug knygų ir iki šiol mažai domėjosi šia tema, tai puikus sprendimas ir nuostabus pirkinys / dovana. 

Mano reziumė – šią knygą tikrai rekomenduočiau draugams, bičiuliams, klientams ir visiems kitiems besidomintiems saviugda. Autorius rašo lengvu stiliumi, visa informacija aiški ir suprantama iš pirmo karto. Antrą kartą neskaityčiau, bet tik dėl to, kad iki tol buvau perskaičiusi tikrai nemažai panašių užsienio autorių knygų.

KNYGOS PAVADINIMAS: Kaip apginti savo svajonę
AUTORIUS: Valtininkas

Rasa

Jums dar gali patikti:

Komentarų nėra

    Jūsų komentaras: