0
Knygos

KNYGA: Atsakinga tėvystė

atsakinga tevyste

Praėjusiais metais, gimus antram sūneliui, iš lentynos vėl išsitraukiau knygas apie vaikų psichologiją ir ugdymą. Jas perskaičiau dar kartą ir socialiniuose tinkluose palikau nedideles apžvalgas. Šias ažpvalgas, nors jos ir trumpas, padubliuosiu ir čia, savo tinklaraštyje.

Šiandien pristatau knygą “Atsakinga tėvystė”. Vieną iš tų, kurias paskaityti tikrai verta. Ji mano rankose atsidūrė tiesiai iš autorės. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, nes kurį laiką dirbau su šia moterimi kartu. Man net teko šiek tiek matyti knygos rašymo užkulisius.
Jūratė yra psichologė, turinti tris vaikus. Kasmet jos iniciatyva vyksta didžiausia Lietuvoje konferencija tėvams „Atsakinga tėvystė“. Pamažu ji pribrendo ir knygai, kuri manau, pavyko tikrai šauniai.

Trumpai apie kūrinį:
????Tai labai lengvai skaitoma knyga apie santykių su vaikais psichologiją. Ji tinkama tiems, kurie iš esmės, nėra mėgėjai skaityti. Knygos apimtis nedidelė, o viskas aprašoma taip paprastai ir suprantamai, kad aiškiau ir būti negali.
????Knygoje ypač daug pavyzdžių ir vaizdžių palyginimų, kurie privers susimąstyti net didžiausius skeptikus.
????Labai patiko, kad netrūksta patarimų.
????Knyga tikrai konkreti, joje paliečiamos svarbiausios temos nuo kūdikio gimimo iki iškeliavimo į mokyklą.

Buvo momentų su kuriais ne visai sutikau, bet iš esmės knygą vertinu gerai. Manau tau puikus lengvas skaitinys visiems vaikų psichologija bei auklėjimu besidomintiems tėveliams ir mamytėms. Tokią knygą galite drąsiai dovanoti (beje, puiki idėja artėjančioms šventėms). P.S. Knyga gali pasirodyti per lengva tėveliams ir mamytėms mėgstantiems skaičius, faktus, cituojamus tyrimus taip labiau pažengusiems tėveliams ir mamos, kurie daug skaito ir domisi apie vaikų psichologiją.

Tai nėra geriausia mano perskaityta knyga apie vaikučius, bet vis tiek skiriu 5 balus iš 5.

KNYGOS PAVADINIMAS: Atsakinga tėvystė
KUR GAUTI: https://www.knygos.lt/lt/knygos/atsakinga-tevyste–kelias-i-darnius-tevu-ir-vaiku-santykius/
KNYGOS AUTORIUS: Jūratė Bortkevičienė

Jūsų nuomonių lauksiu komentaruose.

Rasa

Jums dar gali patikti:

Komentarų nėra

    Jūsų komentaras: