0
Knygos

Aš stebiu tave

Kaip visuomet, įpusėjus rudeniui ir tamsėjant vakarams, mane ima traukti detektyvai ir trileriai. Šįkart skaičiau Teresos Driscoll “Aš stebiu tave” ir galiu pasakyti, kad netgi labai patiko! Jei ieškote intriguojančio detektyvo porai vakarų – šis, manyčiau, tiks.

Apie ką gi knyga?
Įsivaizduokite vidutinio amžiaus moterį važiuojančią traukiniu. Netoliese jos sėdi dvi mielos šešiolikametės merginos. Iš pokalbio, kuris girdisi kaip ant delno, tampa aišku, jog joms tai pirmoji savarankiška kelionė. Planuose pasikultūrinimas ir panašiai.
O dabar įsivaizduokite kaip į traukinį įlipa du jauni vyrukai, prisėda prie merginų ir jau po keletos akimirkų papasakoja, kad štai šįryt buvo paleisti iš kalėjimo. Kompanija smagiai klega ir kažką planuoja, o šalia sėdinti Ela dega noru įsikišti ir pamokyti mergaites, bet… susitvardo.
Kaip pasielgtumėte jūs?

Kitą dieną per žiniasklaidą praskrieja žinia, jog viena merginų, Ana, dingo. Be žinios prapuolė ir minėti vaikinai.

Štai taip prasideda istorija – Anos paieška. Elą velniškai kankina kaltės jausmas ir gąsdina anonimo siuntinėjami atvirukai. Anos tėvo širdį užgulusios neaiškios paslaptys. Kažką nutyli ir su Ana keliavusi draugė.

Kaip ir daugumoje tokių istorijų, iki pat knygos pabaigos vis spėlioji – kas nutiko, ar auka (o gal ji ne auka?) dar gyva, kas kaltas ir panašiai.
Šešėlis krenta ir slankioja nuo vienų įtariamųjų prie kitų, kol paaiškėja, sakyčiau, netikėta tiesa.

Reziumuojant, knyga susiskaitė lengvai ir greitai. Čia buvo intrigos, visai patiko veikėjai ir siužetas. Vienoje vietoje, mano nuomone, pritrūko logikos, bet negaliu apie tai pasakoti, nes suprasite kuo viskas baigėsi.

Trumpai tariant – detektyvų megėjams turėtų patikti. Asmeniškai man tikrai patiko.

P.S. Balais knygų nusprendžiau nebe vertinti.

O jūs ar skaitėte?

Jums dar gali patikti:

Komentarų nėra

    Jūsų komentaras: