0
Knygos

Arti tiesos. Cara hunter

Šį trilerį perskaičiau prieš mėnesį, bet vis nerasdavau laiko prisėsti ir parašyti apžvalgą. Gana įdomus jausmas – skaitant buvo tiek emocijų, o dabar net suku galvą bandydama viską prisiminti.

Knyga, beje, tikrai verta dėmesio. Ją greitai ir lengvai perskaičiau, bet negaliu teigti, kad istorija smigo man iki širdies gelmių.

Apie ką knyga?

Aštuonmetė mergaitė nepastebėta dingsta šeimos vakarėlio metu. Atvykus policijai ima aiškėti, kad kažkas namuose yra ne taip kaip turėtų būti.

Deizės šeima gyvena prestižiniame rajone, nestokoja pinigų ir inteligencijos, namai pavyzdingai spindi tvarka, bet inspektoriui Foliui daug kas kelia įtarimų. Mergaitės mama laikosi pernelyg šaltai ir yra neįprastai stipriai susikoncentravusi į savo išvaizdą. Tėtis akivaizdžiai meluoja, o mergaitės brolis – jis labai keistas, lyg kažko bijo.

Knyga pradedama faktu, kad dingus vaikui devyniais iš dešimties atvejų kaltininkų reikia ieškoti artimiausioje aplinkoje. Tėvai, seneliai, kaimynai, bendruomenė – nusikaltėlis beveik visada pažįsta auką. Taigi taip ir užsisuka istorijos karuselė! Folis aiškinasi, kas nutiko ir vieną po kito kelia šeimos ir jų artimo rato skudurus kol paaiškėja kas yra kas.

Nebloga ta istorija. Detaliai ir kruopščiai aprašyta, charakteriai įtikinantys, o pabaiga tikrai nustebinanti. Buvo momentas, kuris pasirodė ne visai į temą (bijau spoil’inti), bet nedrįsčiau teigti, kad tai labai pagadino kūrinį.

“Arti tiesos” man visai patiko, bet momentais kai kurie aprašymai atrodė per daug detalūs ir sausoki. Visgi detektyvų/trilerių megėjams turėtų tikti ir patikti. Man kažko pritrūko iki wow.

O jūs ar skaitėte?

Jums dar gali patikti:

Komentarų nėra

    Jūsų komentaras: