KNYGA: Kaip užauginti žmogų

„Du tėčiai ruošia vaikus į lauką. Pirmasis ragina sūnų pasiimti dar vieną mašinėlę. Juk smėlio dėžėje bus daug vaikų! Gal bus galimybė su kažkuo pasidalinti ir susidraugauti. Tuo metu kitas tėtis draudžia dukrelei į lauką neštis gražią lėlę. Juk kieme bus daug neklaužadų vaikų, kurie gali žaislą sulaužyti ar net atimti“.

Ši citata iš knygos man patiko labiausiai 🤓 ar susimąstote, kaip kartais nesąmoningai vaikams brukam ir įbrukame savo požiūrį į pasaulį?
Pirmasis tėtis perteikia žinutę, kad pasaulis yra geras ir draugiškas, o antrasis leidžia vaikui suprast, kad aplink daug pavojų, o kitų vaikų reikia saugotis.

Taigi šiandien aš apie nuotraukoje užfiksuota knygą. Skaičiau ją du kartus ir abu kartus žavėjausi autorės lengvu ir gražiu rašymo stiliumi, giliais pamąstymais.

Mano pastebėjimai:
🎈Nors skaitai knygą, toks jausmas, kad sėdi ir plepi su autore ☺️
🎈Knyga išties konkreti. Skyriai skirstomi pagal vaikų amžių ir tais amžiaus tarpsniais kylančius svarbiausius klausimus.
🎈Paliestas laikotarpis iki vaiko gimimo (labai fainai aprašyta motinos psichologinės būsenos įtaka vaikeliui).
🎈Daug pavyzdžių, o patarimai pateikiami nebrukant, kad „reikia daryti būtent taip“. Pavyzdžiai, beje, verčia susimąstyti ir pamąstyti daug giliau.
🎈Knyga skaitoma tikrai lengvai, tad puikiai tiks tiek skaitančiam retai, tiek dažnai.

Man patiko ❤️ skiriu penkis balus iš penkių 👍

KNYGOS PAVADINIMAS: Kaip užauginti žmogų
KUR GAUTI: https://www.knygos.lt/lt/knygos/kaip-uzauginti-zmogu-mintys-is-vaiku-psichologo-smelio-dezes/
KNYGOS AUTORIUS: Aušra Kurienė

Jūsų nuomonių lauksiu komentaruose.

Rasa

Comments

  1. Kristina

    Man tikrai patiko ši knyga savo paprastumu, lengvumu. Įtvirtino jau anksčiau perskaitytas žinias ir išryškino esminius dalykus dar kartą. 🙂

    1. Post
      Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *